Kevään 2019 Anytimekortti ryhmäliikuntatunneille

freedom-307791_960_720

 

Ryhmäliikunnan Anytimekortti

18.2. – 28.4.2019   180 €

Tilaa anytimekortti tästä tai puh. 029 193 4200

JUMPAT – MIESTEN OMAT TUNNIT – SISÄPYÖRÄILY – KIERTOHARJOITTELU – TANSSILLISET TUNNIT – KEHONHUOLTO

Ma klo 10.00-11.00 aamupäiväntreeni/ kiertoharjoittelu/tatami Mia
klo 16.15-17.00 kiinteytys 2/LS 1 Kristiina
klo 17.00-18.00 body/LS 1 Kirsi
klo 17.55-18.55 HIIT+core/LS 2 Ulla
klo 18.00-19.00 ZUMBA/LS 1 Jouni
klo 18.00-18.50 Myride Mari
klo 19.00-20.00 YogaFlex/Studio* Sanna N.
klo 19.00-20.00 Power step/LS 1 Mari
klo 19.00-20.00 kiertoharjoittelu/LS 3 Ulla
klo 20.00-21.00 kehonhuolto & foam roller/ LS 1 Mari
Ti klo 10.00-11.00 aamupäiväntreeni/ HIIT+core/ tatami Ulla
klo 16.50-17.50 kahvakuula/LS 2 vaihtuva ohjaaja
klo 17.00-18.00 Power step/LS 1 Kirsi
klo 17.55-18.55 kiertoharjoittelu/LS 3 Olli
klo 18.00-19.00 kiinteytys/LS 1+2 Mia
klo 18.30-19.30 kevennetty kiinteytys/Malmin peruskoulu (ent. Kotinummen aa, Kotinummentie) Eija
klo 18.45-19.45 Yogaflow/LS 4* Mari
klo 19.00-19.50 sisäpyöräily SPORTTI Ulla
klo 19.00-20.00 DANCE/LS 1+2 Mia
klo 19.45-20.45 äijäjooga/LS 4 Mari
Ke klo 10.00-11.00 aamupäiväntreeni/ kiinteytys 1/tatami Kirsi
klo 17.00-18.00 intervallibody/LS 1 Sanna V.
klo 17.55-19.10 YinYoga/LS 4** Jaana H.
klo 18.00-19.00 kiinteytys/LS 1 Sanna V.
klo 18.00-19.00 äijätreeni/LS 3 Ulla
klo 18.00-19.00 kiinteytys 1/ Suutarinkylän peruskoulu (ent. Töyrynummen aa, Töyrynummentie) Päivi
klo 19.00-20.00 PUMP/LS 1 Ulla
klo 19.10-20.10 niska-selkätunti/LS 4 Leena
klo 20.00-21.00 DANCE/LS 1 Leo
To klo 16.55-17.55 HIIT+core/LS 1 Sanna N.
klo 18.00-19.00 kiertoharjoittelu/LS 3 Sanna N.
klo 18.00-19.00 kiinteytys 2/LS 1 Riitta
klo 18.05-19.05 DANCE/studio Mia
klo 19.00-20.00 kahvakuula/LS 2 Maija
klo 19.05-20.05 kehonhuolto & venyttely/studio Sanna N.
klo 19.05-20.05 latino/LS 1 Jouni
Pe klo 10.00-11.00 kiinteytys 2/LS 1 Kristiina
klo 17.00-17.50 sisäpyöräily PERUS Mari&Ulla
klo 18.00-19.00 PUMP/LS 1 Mari&Ulla
klo 19.00-20.00 kiinteytys 2/LS 1 Tiina
La klo 9.30-10.20 Myride vaihtuva ohjaaja
klo 9.30-10.30 kiinteytys/LS 1+2 vaihtuva ohjaaja
klo 10.30-11.30 intervalllibody/LS 1+2 vaihtuva ohjaaja
Su klo 10.00-11.00 kiinteytys 1/LS 1+2 vaihtuva ohjaaja
klo 11.00-12.00 strong by ZUMBA/LS 1 Jaana&Jouni
klo 12.00-13.00 ZUMBA/LS 1 Jaana
klo 13.00-14.00 LATINO/LS 1    24.2./31.3./28.4. Jacqueline
klo 15.30-16.30 perhetreeni/tatami 10.3./7.4.*** Ulla
klo 17.00-18.00 body/LS 1 vaihtuva ohjaaja
klo 17.45-18.45 rentouttava jooga/LS 4* Sirpa Kuosmanen
klo 18.00-19.00 äijätunti/LS 1 vaihtuva ohjaaja
klo 18.00-19.00 kiertoharjoittelu/LS 3 Sari
klo 18.05-18.55 sisäpyöräily TEEMA vaihtuva ohjaaja
klo 19.00-20.00 kehonhuolto & venyttely/LS 1 vaihtuva ohjaaja

Hinnasto:

  • Kertamaksu 10€ /joogan kertamaksu 15€*/60 min. &  18€**/75 min./Perhetreeni 15€***/perhe
  • 10-kerran lippuvihko 75€
  • Anytimekortti 7.1. – 28.4.2019  245€
  • Anytimekorttien tilaukset tapanila.com/ryhmäliikunta/kevät 2019 tai puh. 029 193 4200 (arkisin klo 8.30-16.30, tiistaisin klo 19.00). Kertamaksut suoraan ohjaajalle. 10-kerran lippuvihkoja saa toimistolta tai ohjaajalta.
  • Ryhmäliikuntatunneille ei tarvitse ilmoittautua etukäteen (poikkeuksena kiertoharjoittelu- ja sisäpyöräilytunnit, joihin kannattaa varata paikka tapanila.com/ryhmäliikunta/kevät 2019 tai 029 193 4200).