Aikuisten ryhmäliikunta Joulu 11.12.2017 – 7.12018

maanantai klo 10.00-11.00 kiinteytys/LS 1 vain 18.12. Kirsi 18.12.
klo 16.55-17.55 kiertoharjoittelu/LS 3 vain 18.12. Sanna 18.12.
klo 17.00-18.00 kiinteytys 1/LS 2 vain 18.12. Kirsi 18.12.
klo 18.00-19.00 kahvakuula/LS 2 vain 18.12. Sanna
klo 18.05-18.55 myride vain 18.12. Ulla 18.12.
klo 19.00-20.00 PUMP/LS 1 vain 18.12. Ulla 18.12.
klo 19.05-20.05 kehonhuolto/studio vain 18.12. Sanna
tiistai klo 10.00-11.00 ERÄtreeni/LS 1 Sanna/Ulla 26.12./Niklas 2.1.
klo 11.00-12.00 kinkun sulattelu keppiä&kehonhuoltoa vain 26.12. Ulla
klo 16.15-17.00 PUMP vain 2.1. Niklas
klo 17.00-18.00 kahvakuula/LS 2 (ei 26.12.) Jukka/ Mari 2.1.
klo 18.00-19.00 kiinteytys 1/LS 1 (ei 26.12.) Mia/Ulla 2.1.
klo 18.00-19.00 kiertoharjoittelu (ei 26.12.) Jukka/ Maija 2.1.
klo 19.00-20.00 DANCE/LS 1 vain 19.12. Mia
klo 19.00-20.00 body/LS 1 vain 2.1. Ulla
klo 19.00-20.00 PILATES alkeet/LS 4 (ei 26.12.) Irina
keskiviikko klo 10.00-11.00 kiinteytys 1/LS 1 Kirsi /Niklas 27.12.
klo 17.00-18.00 intervallibody/LS 1 vain 13.12. Tiina
klo 17.00-18.00 ERÄtreeni/LS 1 (ei 13.12.) Jukka/Ulla 27.12.&3.1.
klo 17.00-17.50 sisäpyöräily PERUS Niklas/Ulla 20.12.
klo 18.00-19.00 PUMP/LS 1 Niklas/Jukka 20.12.
klo 19.00-20.00 kiertoharjoittelu/LS 3 Niklas/Jukka 20.12.
klo 19.00-20.00 kiinteytys/LS 1 Sanna V. 13.&20.12./Anne 27.12&3.1.
klo 20.00-21.00  joogaFlow/LS 1 Mari
torstai klo 10.00-11.00 PUMP/LS 1 Niklas/Jukka 21.12.
klo 16.55-17.55 kiertoharjoittelu/LS 3 Sanna/Ulla 28.12.&4.1.
klo 18.05-18.55 sisäpyöräily PERUS Ulla
klo 18.00-19.00 kahvakuula/LS 2 Sanna/Mari 28.12./Pauli 4.1.
klo 18.00-19.00 step&body /LS 1 Riitta/Mari 4.1.
klo 19.00-20.00 kiinteytys/LS 1 Ulla
klo 19.00-20.00 salsa/studio  Leo
perjantai klo 9.00-10.00 kahvakuula/LS 2 Niklas /Jukka 22.12.
klo 10.00-11.00 body/LS 1 Sanna 15.12./Kirsi 22.12.&5.1./Niklas 29.12.
klo 17.00-17.50 sisäpyöräily PERUS Ulla 15.&29.12./Mari 22.12.&5.1.
klo 18.00-19.00 PUMP/LS 1 Ulla 15.&29.12./Mari 22.12.&5.1.
lauantai klo 9.30-10.20 myride Mari
klo 10.30-11.30 intervallibody/LS 1 Mari
klo 13.00-14.00 zumba/LS 1 vain 16.12.& 6.1. Jacqueline
sunnuntai klo 10.00-11.00 body/LS 1 (ei 24.12.) Saara
klo 11.00-11.30 MAX treeni/LS 1 (ei 24.12.) Saara
klo 11.00-13.00 lattarit tiiviskurssi vain 7.1. Jaana
klo 18.00-19.00 kiinteytys/LS 1 (ei 24.&31.12.) Sanna V. 17.12./Anne 7.1.
klo 18.05-18.55 sisäpyöräily SPORT (ei 24.&31.12.) Ulla 17.12./Maija 7.1.
klo 19.00-20.00 intervallibody (ei 24.&31.12.) Sanna V. 17.12./Anne 7.1.

 Hinnat:

  • Kertamaksu 10€
  • 10-kerran lippuvihko 75€
  • anytimekortti 11.12.2017-7.1.2018 54€. Anytimekorttien tilaukset puh. 029 1934 200 tai tapanila.com

Tunnit pidetään Tapanilan Urheilukekuksessa, Erätie 3 00730 Helsinki